II miejsce chłopców w XVIII MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ

Dnia 6 rudnia 2019 r. odbył się „XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej Chłopców”, przygotowany przez Wandę Woźniak i Grażynę Stefanik. W turnieju wzięły udział reprezentacje chłopców rocznik 2007 i młodsi ze szkół podstawowych w: Kusiętach, Olsztynie, Turowie i Zrębicach.

Celem rozgrywek była dobra zabawa i możliwość konfrontacji swoich umiejętności piłkarskich z kolegami z innych szkół. Reprezentacja Turowa w składzie: Podsiedlik Kamil, Gawron Oskar, Nowak Filip, Tyliński Filip, Moroń Jan, Tyliński Maciej, Wolniak Jakub, Sikora Bartosz i Nowakowski Mateusz rozegrała trzy mecze tracąc tylko jedną bramkę w meczu z Olsztynem. Niestety ta jedna bramka zdecydowała o wyniku całego turnieju naszej drużyny, którzy pięknym stylu zajęli II miejsce, otrzymując pamiątkowy puchar, dyplom i słodki upominek.

W tym roku szkolnym wszystkie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom, charakteryzujący się dużą precyzją podań i przyjęć, ciekawymi akcjami zakończonymi wielokrotnie odważną interwencją bramkarzy lub udanym strzałem zawodników, wszystkim meczom towarzyszyli entuzjastycznie kibice.

Do zawodów uczniów przygotowała Wanda Woźniak.

Wyniki końcowe turnieju:

I miejsce Olsztyn