Uroczysta Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

29. 01. 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku uroczystości zaprezentowały się dzieci z małego przedszkola i zerówki. Przedstawiły dla swoich Babć i Dziadków program artystyczny, który zawierał wierszyki, piosenki oraz taniec z pomponami. Następnie wystąpili ze swoją częścią artystyczną uczniowie z klas I, II i III.

Uczniowie również recytowali wierszyki oraz śpiewali piosenki. Po części artystycznej rozpoczęły się Góralskie Jasełka przygotowane przez uczniów z klas starszych. Oprócz tekstu mówionego Jasełka zawierały kolędy, pastorałki, tańce wykonane przez uczennice z klas młodszych oraz góralskie tańce wykonane przez Szkolny Zespół Ludowy ubrany w piękne góralskie stroje. Po zakończeniu występów wszyscy artyści zostali nagrodzeni  gromkimi brawami, po czym dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom  własnoręcznie wykonane laurki i kwiatowe koszyczki. Na pożegnanie nasi Szanowni Goście zostali poczęstowani słodkimi  piernikowymi serduszkami.