Wielkanocne tradycje naszych Babć i Dziadków

Parafia Najświętszego Ciała i Krwi we Wrzosowej zaprosiła dzieci i młodzież zainteresowane tematyką z całej Archidiecezji do uczestnictwa w Parafialnym Konkursie „Wielkanocne tradycje naszych Babć i Dziadków”.

Celem konkursu było propagowanie tradycji wielkanocnej, a przede wszystkim stworzenie okazji do aktywności plastycznej, pobudzenie kreatywności dzieci i młodzieży w okresie przedświątecznym przejawiającej się w tworzeniu form przestrzennych związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych, najważniejszych w chrześcijańskim kalendarzu. Praca wykonana przez dziecko miała mieć charakter przestrzenny.

Laureatem tego konkursu został Piotr Sitak z kl. 2- zajął I miejsce w kategorii wiekowej kl. 1-3. Gratulujemy