Wycieczka do „Funzeum – muzeum światła i koloru” w Gliwicach.

20 września 2022 r. klasy I, II, III, IV i V pojechały na wycieczkę do ”Funzeum – muzeum światła i koloru” w Gliwicach.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach  w „Interaktywnej Rysilandii”- krainie gdzie zwierzęta pokolorowane przez dzieci w magiczny sposób ożywają na ścianach obiektu, szli ścieżką edukacyjną dotyczącą światła i koloru prowadzoną przez przewodnika, oraz doskonale  bawili się w strefie zabawy gdzie czekały na nich niezliczone interaktywne i niepowtarzalne eksponaty.  W Funcafe mogli odpocząć, zjeść lody, ciastko, hot – doga, wypić lemoniadę lub herbatę. Natomiast w Funshopie mogli zakupić wyjątkową pamiątkę. Uczniowie w Funzeum dali się ponieść magii kolorów i światła, przeżyli niezapomniane chwile, uwolnili swoją kreatywność, świetnie się bawili łącząc naukę z zabawą.