Wycieczka do Warszawy w ramach programu Poznaj Polskę

Od 31.05 do 02.06 uczniowie naszej szkoły brali udział w wycieczce do Warszawy. Odwiedzili Zamek Królewski, Centrum Nauki Kopernik, spacerowali po Starówce. Uczniowie mieli chwilę zadumy na cmentarzu Powstańców Warszawy oraz na cmentarzu wojskowym na Powązkach. Następnie podziwiali ogrody pałacowe w Wilanowie, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, mieli przyjemność odwiedzić Łazienki Królewskie, spacerowali Traktem Królewskim, zobaczyli Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza, pomniki Fryderyka Chopina i Adama Mickiewicza, odwiedzili też Centrum Pieniądza. Uczniowie wrócili pełni wrażeń!!! Wycieczka została dofinansowana w kwocie 15 000 przez MEiN w ramach programu Poznaj Polskę.