Przedszkolaki świętują Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka w przedszkolu był wypełniony atrakcjami i niespodziankami. Rozpoczął się on od pokazu z suchym lodem ( #Sówka animacje), który obejmował m.in. tworzenie baniek mydlanych oraz magicznego dymu. Następnie przyszedł czas na zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci wykonywały różnego rodzaju bańki mydlane, tworzyły ,, Balonowe ZOO” oraz budowle z kreatywnych słomek. Dodatkową atrakcją były brokatowe tatuaże. Nie zabrakło również wspólnych zabaw z wykorzystaniem uwielbianej przez przedszkolaków chusty animacyjnej. W trakcie obiadu czekała na dzieci słodka niespodzianka w formie pysznego deseru. Następnie odbyły się zajęcia taneczne w rytmie ulubionych przebojów przedszkolaków.
Wszystkie przygotowane na Dzień Dziecka atrakcje wywołały radość i ogromny uśmiech na twarzach przedszkolaków.