Konsultacje dla rodziców

Konsultacje indywidualne z nauczycielami 2019/2020

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela dzień tygodnia godziny
1 Aneta Nowak poniedziałek 8.00-8.30
2 Anna Kamosińska poniedziałek 11.50-12.30
3 Joanna Kosielak czwartek 9.15- 10.00
4 Wanda Woźniak piątek 8.00- 9.00
5 Renata Leszczyńska piątek 11.00-11.45
6 Elżbieta Szczepaniak poniedziałek 11.00-11.45
7 Anna Marszałek piątek 10.00-10.45
8 Joanna Podsiedlik czwartek 15.00-15.30
9 Katarzyna Wierzganowska piątek 14.20-15.00
10 Bernadeta Mermer wtorek 15.15-15.30
11 Agnieszka Rutkowska czwartek 9.50-10.05
12 Dorota Piasecka czwartek 14.20-15.00
13 Małgorzata Pierzchała wtorek 13.35-14.20
14 Anna Zębik wtorek 8.00-8.15
15 Renata Szwej poniedziałek 10.40-11.00
16 Dorota Kołaczyk wtorek 12.15-12.45
17 Marcin Huras poniedziałek 9.45-10.00