Pasowanie na Przedszkolaka

29 października odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na Przedszkolaka oraz na Starszaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci  zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.  Z uśmiechami na twarzach recytowały wiersze i śpiewały piosenki oraz tańczyły otrzymując od Pani Dyrektor oraz zebranych gości gromkie brawa.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na Przedszkolaka oraz Starszaka, poprzez dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka specjalną kredką. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz słodki upominek.

Z pewnością był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń a dla rodziców powodów do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.