Przedszkolny Bal Karnawałowy

W przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci zaprezentowały się w przepięknych strojach zamieniając się w bajkowe postacie, zwierzątka, superbohaterów a także ulubione zawody. Już sam fakt możliwość przebrania się i uczestniczenia w zabawie i poczęstunku sprawił im ogromną radość.

Jednak na przedszkolaków czekała jeszcze jedna nieoczekiwana niespodzianka przygotowana przez rodziców, do przedszkola przybyły pieski z Psiego Patrol. Dzieci były zaskoczone ale i bardzo zadowolone, wspólnie z pieskami uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz wykonały sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia .Po emocjonujących zabawach był też czas na pyszny poczęstunek. Tegoroczny bal był dla przedszkolaków pełen miłych i niezapomnianych wrażeń.