Bal Karnawałowy Klas I-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 14 lutego 2020 roku.

Na szkolnej sali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: diabły, królewny, myszki Mini, księżniczki, spajdermena , postaci z klocków Lego, policjantów, żołnierzy. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Prócz tańców w parach, kółeczkach były też konkursy m.in. taniec z balonem czy zabawa z krzesełkami itp. Między czasie dzieci mogły nabrać sił odpoczywając przy słodkim poczęstunku. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.