Dwa II miejsca w zawodach Powiatowych dla Szkoły Podstawowej w Turowie.

Dnia 21września 2021r reprezentacja 9 uczniów przygotowanych przez Panią Wandę Woźniak brała udział w INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO.

Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców oraz biegi „Open”. Przyjechało ponad 300 uczniów z 14 szkół, chcących sprawdzić swoje możliwości po wielu miesiącach lockdownu

W biegach indywidualnych zawodnicy z Turowa dwukrotnie stanęli na podium:
– II miejsce Tyliński Filip w kategorii chłopców 2007-2008,
– II miejsce Gawron Oskar w kategorii „Open”, oraz
– VI miejsec (nagradzane dyplomem) Tyliński Maciej.

Pozostali zawodnicy biorący udział w zawodach: Nowak Filip, Sikora Bartosz, Golis Dominik, Nowakowski Mateusz, Karolina Baurer i Patrycja Michalik, również biegli z dużym poświęceniem plasując się na VI miejscu drużynowym.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego startu i wspaniałej aktywności fizycznej.
Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Częstochowie oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie.
Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom.
Drużyna dziewcząt młodszych debiutantek na zawodach rangi powiatowej w składzie: Bauer Karolina, Michalik Patrycja, Piątkowska Natalia, Stanior Magdalena i Wiktoria Wawrzyniak zajęły miejsce V.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesu.