Wojewódzki Konkurs Plastyczny – Świat Malowany Plasteliną

Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie oraz Starostwem Powiatowym w Częstochowie przeprowadził w grudniu XVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny – Świat Malowany Plasteliną. Tematem tegorocznej edycji były ,,Kolorowe jarmarki”.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do wkroczenia w świat fantazji i wyobraźni, odkrywanie nowych możliwości, jakie daje plastelina, stworzenie za pomocą plasteliny konkurencji dla farb a także rozwijanie umiejętności mieszania kolorów za pomocą rąk. Spośród licznie nadesłanych prac plastycznych jury wybrało laureatów oraz przyznało wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych były także prace ze Szkoły oraz Przedszkola w Turowie.

Kategoria Przedszkolaki
I miejsce –  Liliana Gawron lat 6 – Przedszkole w Turowie
II miejsce – Bianka Michalska lat 4 – Przedszkole w Turowie
III miejsce –  Lucyna  Bartkowiak lat 5– Przedszkole w Turowie

Wyróżnienie:
Zuzanna Bukowska lat 5 – Przedszkole w Turowie
Kategoria klasy I – III
I miejsce – Bartłomiej Rozpondek lat 8 – Szkoła Podstawowa w Turowie

Laureaci oraz wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody a wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!