Bal karnawałowy w Przedszkolu

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w dniu 26.01.2022r w Przedszkolu w Turowie, gdzie odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać m.in. księżniczki,   motylki, wróżki, policjantów, strażaków. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach oraz robiąc pamiątkowe zdjęcia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały przedszkole. Wspólna zabawa przyniosła im wiele radości, co było głównym celem tego spotkania.