Dzień Przedszkolaka

„Dzień Przedszkolaka to ważna data nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata. Dzieci są ważne, każdy to powie z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek …” .Dziś nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto. Z tej okazji po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji ,,Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem oraz piosenką” pod patronatem czasopisma ,,Bliżej Przedszkola”.

Jak sama nazwa akcji wskazuje, nasz dzisiejszy dzień przepełniony był wesołymi zabawami w rytmie przedszkolnych przebojów. Dzieci wykonały również medale Super Przedszkolaka, a po obiedzie czekała na nich słodka niespodzianka .
Wszystkim Przedszkolakom z okazji ich święta życzymy dużo uśmiechu i radości oraz samych szczęśliwych dni w przedszkolu.