Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione książeczki. Po obiedzie odwiedziła nas mama Agatki. Pani Justyna przeczytała przedszkolakom książkę pt. ,, Koala, który się trzymał ” R. Bright. Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści i chętnie wypowiadały się na temat poznanych postaci. Dziękujemy bardzo mamie Agatki za wizytę.

Dodatkowo świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki z tej okazji przygotowały i wręczyły swoim kolegom medale Super Chłopaka. Na chłopców czekała również niespodzianka w postaci drewnianego zestawu torów i pociągów. Prezent ten sprawił ogromną radość wszystkim przedszkolakom, także dziewczynom, które chętnie wspierały kolegów w budowaniu przedszkolnej linii kolejowej. Nie obyło się też bez zabaw ruchowych, w trakcie których dzieci miały do pokonania jesienny tor przeszkód, nagrodą za jego pokonanie był smaczny deserek.