Spektakl „Wszechmocni w sieci”

24 października klasa VII wybrała się do klubu Politechnik na spektakl Wszechmocni w sieci. Przedstawienie przygotowane przez aktorów warszawskiego teatru Kamienica miało charakter profilaktyczny. Poruszało temat nadużywania Internetu, hejtu i cyberprzemocy- zjawisk bardzo powszechnych w dzisiejszym świecie.

Uczniowie mogli przekonać się, jakie skutki niesie za sobą umieszczanie obraźliwych treści w sieci. Spektakl poprzedzony był prelekcją policjantki, która poruszyła tematykę stosowania dopalaczy, przedstawiła prawne skutki używania i rozpowszechniania tych substancji psychoaktywnych. Przedstawione zostały również konsekwencje prawne stosowania cyberprzemocy. Mamy nadzieję, że ta ważna lekcja zostanie w pamięci naszych uczniów na długi czas.