Wręczenie nagród dla uczestników Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego „Korona i suknia Matki Bożej Częstochowskiej i Jej Syna”

27 kwietnia na Jasnej Górze odbyło się wręczenie nagród dla uczestników Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego „Korona i suknia Matki Bożej Częstochowskiej i Jej Syna” organizowanego przez Referat Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Częstochowie. Konkurs adresowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniów ze szkół podstawowych i szkół specjalnych. Wpłynęło 1409 prac. Uczeń naszej szkoły Nataniel Błaszczyk w kategorii klas V – VIII zajął II miejsce, a Bartłomiej Rozpondek w kategorii klas I -IV zdobył wyróżnienie. Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy, a główną atrakcją było zwiedzanie Muzeum 600 -lecia na Jasnej Górze. Bardzo się cieszymy i życzymy dalszych sukcesów.