Powiatowe Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym

Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym zorganizowanych przez Szkołę Podstawową w Olsztynie.
Reprezentowali nas : Emilia Dudek ( klasa I), Nel Magiera ( klasa IV), Mila Szczerba ( klasa IV), Nikola Będuch ( klasa IV), Wiera Kobylańska ( klasa IV), Hanna Wierzganowska (klasa IV), Filip Całus (klasa I), Marcin Wierzganowski ( klasa II), Wojciech Sikora ( klasa III), Szymon Dudek ( klasa III), Maksymilian Służałek (klasa IV).

W zawodach brało udział 17 zespołów. Dziewczynki drużynowo zdobyły 4 miejsce . Chłopcy również walczyli o jak najlepsze wyniki z ogromnym zaangażowaniem.
Dziękujemy nauczycielce wychowania fizycznego, pani Wandzie Woźniak za przygotowanie i wspieranie uczniów w czasie zawodów. Naszym uczniom gratulujemy występu i życzymy sukcesów.