Zakończenie 8 klasy

Już drugi raz pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów, ale jakże w innej, wyjątkowej sytuacji. Ze względu na epidemię koronawirusa uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły w kameralnym gronie: nauczycieli, rodziców i przedstawicielek społeczności uczniowskiej. Mimo wyjątkowych okoliczności atmosfera była bardzo uroczysta. Uczniowie obejrzeli filmy pożegnalne przygotowane specjalnie dla nich od Grona Pedagogicznego i uczniów klasy VII. Na koniec tradycyjnie zakopali kapsułę czasu pod drzewkiem, które będzie przypominać nam o kolejnym już roczniku uczniów opuszczających mury naszej szkoły.
Kochani ósmoklasiści życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach, licznego grona przyjaciół i spełnienia najskrytszych marzeń!!!