Ostatni Dzwonek

24 czerwca 2021 uczniowie naszej szkoły pożegnali tegorocznych Absolwentów, biorąc udział w uroczystości Ostatni Dzwonek, którą przygotowała klasa 7 z wychowawcą. Pożegnanie miało charakter nieco żartobliwy. Opuszczającym szkołę uczniom postawiono zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej Ósemka, a dzielni agenci FBI z klasy 7 dopowadzili ich na miejsce skazania i wręczyli wyroki skazujące na rozpoczęcie nauki w szkołach średnich i szczęśliwe życie.

Po części artystycznej  każda klasa pożegnała najstarszych w szkole kolegów i koleżanki, wręczając im drobne upominki na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil.  Na zakończenie zaprosiliśmy uczniów klasy 8 do wspólnego tańca i i wszyscy chętni uczniowie zatańczyli belgijkę. Mamy nadzieję, że nasi Absolwenci będą nas mile wspominali, a w nowych szkołach będa odnosili same sukcesy, otoczeni życzliwymi ludźmi.