Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto – „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Tego dnia dzieci miały okazję zapoznać się z historią pluszowego misia oraz tym, w jaki sposób w fabryce wykonuje się pluszowe misie. Na dzieci w przedszkolu czekało wiele atrakcji m.in.: zabawy ruchowe i plastyczne, tor przeszkód, degustację miodu. Przedszkolaki miały również okazję sprawdzić się w teście znajomości bajkowych misiów. Dzieci, jak można było się spodziewać poradziły sobie z nim znakomicie.

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to misiowe święto na długo pozostanie we wspomnieniach dzieci.