Dnia 25 marca 2022 w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień bez plecaka”.

Uczniowie w tym dniu zamiast szkolnych plecaków przynieśli różne pojemniki, w których umieścili podręczniki, zeszyty i przybory szkolne. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Zaangażowali się wszyscy!!! Samorząd Uczniowski postanowił nagrodzić słodkim upominkiem najbardziej kreatywne osoby z poszczególnych klas. W klasie I wygrał Maciej Ziaja (skrzynka narzędziowa), w klasie II Nel Magiera (legowisko dla psa), w klasie III Maja Pala (kask motocyklowy), w klasie IV Nadia Stolarska (pudełko po grze), w klasie V Przemek Strączyński (skrzynka elektryczna), w klasie VII Wiktoria Wawrzyniak (nosidełko dla lalek), w klasie VIII Filip Tyliński (wózek na ciężkie zakupy). Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczniom za oryginalne pomysły!!!