Komers

10 czerwca 2022 po raz pierwszy od wielu lat uczniowie klasy ósmej w towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy siódmej bawili się na balu z okazji ukończenia szkoły podstawowej. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem w wykonaniu uczniów.

Wśród zaproszonych gości znalazła się dyrektor Szkoły Podstawowej w Turowie Lidia Śmierciak, wychowawczynie klasy ósmej w ciągu ich całej edukacji- panie Renata Leszczyńska i Joanna Kosielak, pani Anna Kamosińska, która przygotowała uczniów do zatańczenia poloneza oraz prezes Stowarzyszenia na rzecz wspierania i rozwoju małych ojczyzn Tur pani Iwona Wołkowicz, która wraz z zarządem Stowarzyszenia przekazała wsparcie finansowe umożliwiające realizację tego przedsięwzięcia. Uczniowie bawili się doskonale i mamy nadzieję, że ten dzień na zawsze zostanie w ich pamięci.