Wizyta Mikołaja w szkole

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. 6 grudnia na uroczystości pojawił się w Szkole Podstawowej w Turowie długo oczekiwany przez dzieci gość – Mikołaj. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty. Młodzież oraz dzieci bardzo ucieszyły się z tej niezwykłej wizyty.

Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Mikołaj zapraszał dzieci po skromne upominki, które pomagały rozdawać szkolne elfy: Karolina Bauer, Patrycja Michalik i Natalia Piątkowska. Dzieci zaprezentowały przed Mikołajem wierszyki i piosenki. Do zobaczenia za rok – Mikołaju!:) Dodatkowo w tym wyjątkowym dniu uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem Pani Elżbiety Szczepanik przygotowali pyszne pierniczki, którymi Mikołaj został poczęstowany!