Szczęśliwej drogi już czas…

24 czerwca 2022 zakończyliśmy kolejny rok szkolny. To dzień, który wywołuje wiele emocji. Z jednej strony kończy się czas wytężonego wysiłku dla uczniów i zaczyna się okres błogiego leniuchowania, z drugiej strony dla niektórych uczniów to ostatni dzień w murach naszej szkoły.

Tegoroczni Absolwenci przygotowali pożegnanie, które łączyło w sobie podziękowania, wspomnienia jednego dnia w naszej szkole i podsumowanie tych ośmiu lat, które już za nimi. Było uroczyście, zabawnie, wzruszająco. Życzymy im wielu sukcesów w nowych szkołach! W dniu zakończenia roku szkolnego gościliśmy w naszej szkole Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn panią Małgorzatę Haładyj, która pożegnała i podziękowała za współpracę odchodzącej po 15 latach kierowania szkołą pani Dyrektor Lidii Śmierciak. Kiedy wszystkie świadectwa, nagrody i podziękowania dla Rodziców zostały wręczone, czekała nas jeszcze jedna niespodzianka. Pani Anna Kamosińska wręczyła wszystkim aktywnym członkom zespołu Turowianie nagrody w postaci bonu zakupowego jako podziękowanie za ich pracę i wkład w rozwój zespołu. Nagrody zostały ufundowane przez lokalne Stowarzyszenie TUR. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanych i pogodnych wakacji!